Кошик
1670 відгуків
вул. Щепкіна, Харків, Україна
Додати відгук
Тен Хаус
+380 (63) 958-93-02
+380 (66) 139-48-40

Тени для водонагрівачів Термекс (Thermex) і Гарантерм (Garanterm)

Тени для водонагрівачів Термекс (Thermex) і Гарантерм (Garanterm)

Тени для водонагрівачів Thermex і Garanterm

В наше время водонагреватели это не редкость ведь мы живем в 21 веке, преимущества бытовых накопительных баков это компактность всегда горячая вода так и получается что без них не обходится ни одна семья, но так случилось что элементы которые нагревают жидкость выходят из строя через плохое качество воды. На мировом рынке существуют десятки заводов которые выпускают продукцию что б мы жили с уютом ведь без теплой воды нельзя. Среди таких компаний фирма Thermex которая более 20 лет поставляет свою продукцию в разные страны мира.  

Тени для водонагрівачів Термекс (Thermex) і Гарантерм (Garanterm)

Тени для бойлера

Випуск нагрівачів йде з споживаної потужністю 700 Вт, 1300 Вт і 2000 Вт (2 трубки на одному фланці 63 мм 0.7 кВт і 1.3 кВт). Якісна продукція від світових виробників, які спеціалізуються на запчастинах для водонагрівачів і тепло техніці в даному випадку нагрівачі на круглому кріпленні 64 мм з двома трубками під терморегулятор, бувають різних форм і видів: спіральний, блискавка, прямий, у формі ключки та ін. Універсальність продукції дозволяє встановлювати наші нагрівальні елементи на водонагрівачі Isea, ATT, Garanterm, Amina, Polaris, Termolux, Hotlex, Smales.

Тени підходять на Термекс серії ER, ERD, ID, IF, ES, SPR, RZB, iv з ємністю бачка 30, 50, 80,100 літрів

Для Гарантерм сумісні з серіями водонагрівачів GTN, GTI, GTR, ER, GTC, ER.

Купити продукцію оптом і в роздріб в Харкові або замовити в Херсоні, Одесі, Миколаєві, Дніпро, Кременчук, Полтаві, Львові, Ужгороді, Виноградові, Гадячі, Вінниці, Луцьку, Мелітополі, Запоріжжі, Кіровограді, Покриві, Святогірську, Тернополі, Зборові, Бердянську, Кирилівці та ін.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner